Pedikúra klasická mokrá spočívá v šetrném ošetření změklé pokožky po aplikaci koupele s přísadovou solí nebo vonným olejem. Skalpelem pedikérka odstraní pouze odumřelou kůži. Výsledkem jsou hladká chodidla a upravené nehty.

Správně provedená pedikúra pomáhá předcházet zdravotním problémům jako jsou: bolestivé praskliny v kůži, kuří oka, otlaky, zarostlé nehty a různé mykózy (nehtů, kůže).
Při zanedbání péče se může obyčejná chůze stát obtížnou až bolestivou.

Nohy jsou nejvíce namáhaná část těla. Ošetřená chodidla a upravené nehty na nohách jsou vizitkou každého muže i ženy.

V rámci pedikúry Vám nabízíme:

 • 10 min perličková lázeň s přísadovou solí
 • 10-20 min ošetření ztvrdlé kůže a nehtů
 • 10 min masáž chodidel
 • lakování nehtů
 • lakování nehtů se zdobením

Poradenství zdarma:

Každodenní péče o nohy zahrnuje kromě základní hygieny také ošetření speciálním krémem na nohy. Nezapomínáme na správnou péči o obuv a kvalitu ponožek.

BisBis

BisBis

Česká kosmetika kterou používáme

Péče o nehty není určena jen k tomu, aby vypadaly pěkně a upraveně, ale především zdravě. Pěstící prostředky obsahují přísady k výživě a hýčkání, které povzbuzují a pozitivně ovlivňují i hlubší tkáně kůže a svaly na rukou.

Manikúra klasická + lakování

Klasické lakování, zdobené lakování a francouzské lakování.

Manikúra japonská

Není potřeba lakovat. Je to přírodní metoda leštění nehtů s použitím včelích produktů.

UV gel

Vrstva gelu na nehtu je asi 1mm silná, nehty jsou pevné a upravené. K úpravě či odstranění gelu nutno použít pilník na nehty.

Gel - lak

Vrstva gelu je velmi tenká, nanáší se podobně jako běžný lak na nehty, vytvrzuje se v UV lampě, nehty jsou zpevněné. K odstranění se používá acetonový odlakovač, případné zbytky očistíme leštičem - odpadá pilování.

EXPANAILS

EXPANAILS

Značka, kterou používám

Teplý parafínový zábal na ruce

Při zábalu dochází k prohřívání kloubů, zjemnění a regeneraci pokožky.

Poradenství zdarma:

Co dělat s roztřepenými rýhovanými či jinak poškozenými nehty, jak na záděrky a jiné problémy z oblasti manikúry.

Proč chodit na masáž?

Masáž má blahodárný účinek na většinu částí lidského těla, v první řadě na kůži, podkožní vazivo, lymfu, svalstvo, také na dýchací aparát, cévy, i na některé vnitřní orgány a žlázy. Pravidelnou masáží se stává pokožka pružnější a pevnější. Masáž zrychlí krevní oběh, tím i příjem okysličené krve, a dojde snadněji k vyplavení škodlivých látek z těla.

Medová masáž

Využívá blahodárných, především detoxikačních účinků medu a kompresních masérských hmatů. Tato masáž se provádí v oblasti zad, zvláště podél páteře, kde se nachází nejvíce nervových zakončení ovlivňujících většinu vnitřních orgánů v těle. Dochází k odstraňování usazených toxinů až z hloubky tělesných tkání.

Medová detoxikační masáž prováděná jednou měsíčně má preventivní účinky pro organismus. V případě obtíží je vhodné provádět tuto masáž jedenkrát týdně.

Havajská masáž Lomi-Lomi

Lomi-Lomi ve volném překladu znamená milující ruce je považována za perlu mezi masážemi. K masáži jsou využívány nejen prsty a dlaně maséra, ale především celá předloktí. Ve spojení s vůní přírodních aromatických olejů má havajská masáž vysoký terapeutický a relaxační účinek. Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti, stimuluje krevní oběh i lymfatický systém a báječně působí na psychiku.

Reflexní masáž

Historie reflexní masáže sahá až do dob před 5 tisíci lety do staré Číny. Reflexní masáž pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah, a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů. Masáž se provádí tlakem na jednotlivé reflexní zóny. Masáž hlavy pomáhá proti úzkostem a stresům, je vhodná i pro děti. Masáž se neprovádí při těchto potížích: vysoká teplota; trombóza hlubokých žil; pooperační stavy; řídnutí kostí; artritida; dna; transplantace orgánů; plísňová onemocnění. Se svým lékařem se předem poraďte při: užívání léků na štítnou žlázu; cukrovka; hypertenze; epilepsie; těhotenství.

Havajská masáž lávovými kameny

Havajská metoda masáže, která využívá teplo z vulkanických kamenů. Uvolňuje tělo i mysl, prohřívá svaly, zbavuje stresu a napětí.

Čokoládová masáž

Provádí se v oblasti zad, případně dekoltu. Vyhlazuje a zkrášluje pokožku, odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlé svaly. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu, uvolňovat endorfíny a serotonin – hormon štěstí. Tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Čokoláda má příznivý vliv na činnost srdce, zajistí detoxikaci organismu, pokožka bude svěží a krásná, svaly budou uvolněné a odpočaté.

Kokosová masáž

Masáž využívá blahodárných účinků kokosového oleje. Vlastní masáži předchází jemný peeling kokosovými vločkami, pro odstranění odumřelých buněk kůže a zároveň prokrvení kůže. Následná masáž kokosovým olejem dále uvolňuje svaly a vazy.

Parafínové zábaly

Mají dvojí účinek. Prohřívací - určená pro naše klouby a tkáně. Zjemňující - působí na pokožku. Po aplikaci parafínového zábalu je pokožka krásně jemná a končetiny příjemně prohřáté.

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix

 

podofixlogoPodofix je výborné řešení pro rovnoměrné nastavení napětí pro narovnání nehtu a navíc nemá vliv na každodenní život klienta.

Lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty. Kromě tohoto použití se doporučuje tento systém k ošetření hypergranulace a kuřího oka v nehtovém valu. Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliš úzký na vložení očka drátku. Aplikace s tímto systémem je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření klienta. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu.

Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliž úzký na vložení očka drátku. Vhodné i pro děti.

 • inovativní řešení všech typů zarostlých a deformovaných nehtů
 • vhodná, jestliže je nehtový val příliž úzký na vložení očka drátu
 • unikátní řešení aktivace napětí špony pomocí integrovaného drátku
 • nástup účinku je velmi rychlý, časově nenáročný a zcela bezbolestný

 

podofixSkládá se z elastické plastové podložky, která se nalepí na nehet, a integrovaného aktivačního drátku, který po utažení způsobuje požadované napětí. Po přilepení podložky a zatočení drátku se utažené drátkové očko odstřihne a umístí do dutiny v plastové podložce, kde se následně překryje speciálním gelem.

 

Další informace získáte u nás nebo na www.profi-pedikura.cz

Inteligentní nehtové špony COMBIped

 

COMBIpedlogoCOMBIped® inteligentní nehtová špona je zvláště účinná pro zarostlé a deformované nehty.

Inteligentní nehtová špona je zvláště účinná pro zarostlé a deformované nehty. Jedna strana nehtového špony - drátek zakončený malým háčkem se zasouvá pod okraj zarostlého nebo zkrouceného nehtu a druhý konec špony, který je zakončen plastovou podložkou, se lepí na druhou stranu na nehtu. Tato špona podporuje přirozený růst nehtů.

Vzhledem k trvalému vlivu napětí drátku na nehet poskytují inteligentní nehtové špony COMBIped® maximální pohodlí a optimální výsledky ošetření.

Špona podporuje přirozený růst nehtů a navíc ji lze použít i v případě, že okolní tkáň je zanícená.


 • zvláště účinná a vhodná pro zarostlé a deformované nehty
 • umožňuje použití špony, i když je jedna strana nehtu nepřístupná
 • revoluční řešení - kombinuje výhody 3TO špony a špony podofix
 • maximální pohodlí, dlouhodobý efekt, viditelné výsledky léčby

 

COMBIpedCOMBIped nehtové špony jsou vhodné pro ošetření deformovaných a zarostlých nehtů. Tento systém umožňuje použití drátku špony, i když je jedna strana nehtu nepřístupná. V závislosti na jejím používání pracuje špona na jedné nebo na obou stranách nehtu! Nová inteligentní kombinovaná nehtová špona COMBIped byla vyvinuta na základě úspěchu původní 3TO špony a aktivní nalepovací špony podofix. COMBIped systém kombinuje výhody těchto obou osvědčených systémů. COMBIped špony by měl aplikovat pouze kvalifikovaný a zkušený pedikér nebo podolog.

 

Další informace získáte u nás nebo na www.profi-pedikura.cz

Dárkové poukazy

Angela Šmidrkalová

Pánské a dámské kadeřnictví

Mobil: 721 088 016

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.