Aktivní nalepovací nehtové špony podofix

 

podofixlogoPodofix je výborné řešení pro rovnoměrné nastavení napětí pro narovnání nehtu a navíc nemá vliv na každodenní život klienta.

Lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty. Kromě tohoto použití se doporučuje tento systém k ošetření hypergranulace a kuřího oka v nehtovém valu. Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliš úzký na vložení očka drátku. Aplikace s tímto systémem je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření klienta. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu.

Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliž úzký na vložení očka drátku. Vhodné i pro děti.

  • inovativní řešení všech typů zarostlých a deformovaných nehtů
  • vhodná, jestliže je nehtový val příliž úzký na vložení očka drátu
  • unikátní řešení aktivace napětí špony pomocí integrovaného drátku
  • nástup účinku je velmi rychlý, časově nenáročný a zcela bezbolestný

 

podofixSkládá se z elastické plastové podložky, která se nalepí na nehet, a integrovaného aktivačního drátku, který po utažení způsobuje požadované napětí. Po přilepení podložky a zatočení drátku se utažené drátkové očko odstřihne a umístí do dutiny v plastové podložce, kde se následně překryje speciálním gelem.

 

Další informace získáte u nás nebo na www.profi-pedikura.cz

Inteligentní nehtové špony COMBIped

 

COMBIpedlogoCOMBIped® inteligentní nehtová špona je zvláště účinná pro zarostlé a deformované nehty.

Inteligentní nehtová špona je zvláště účinná pro zarostlé a deformované nehty. Jedna strana nehtového špony - drátek zakončený malým háčkem se zasouvá pod okraj zarostlého nebo zkrouceného nehtu a druhý konec špony, který je zakončen plastovou podložkou, se lepí na druhou stranu na nehtu. Tato špona podporuje přirozený růst nehtů.

Vzhledem k trvalému vlivu napětí drátku na nehet poskytují inteligentní nehtové špony COMBIped® maximální pohodlí a optimální výsledky ošetření.

Špona podporuje přirozený růst nehtů a navíc ji lze použít i v případě, že okolní tkáň je zanícená.


  • zvláště účinná a vhodná pro zarostlé a deformované nehty
  • umožňuje použití špony, i když je jedna strana nehtu nepřístupná
  • revoluční řešení - kombinuje výhody 3TO špony a špony podofix
  • maximální pohodlí, dlouhodobý efekt, viditelné výsledky léčby

 

COMBIpedCOMBIped nehtové špony jsou vhodné pro ošetření deformovaných a zarostlých nehtů. Tento systém umožňuje použití drátku špony, i když je jedna strana nehtu nepřístupná. V závislosti na jejím používání pracuje špona na jedné nebo na obou stranách nehtu! Nová inteligentní kombinovaná nehtová špona COMBIped byla vyvinuta na základě úspěchu původní 3TO špony a aktivní nalepovací špony podofix. COMBIped systém kombinuje výhody těchto obou osvědčených systémů. COMBIped špony by měl aplikovat pouze kvalifikovaný a zkušený pedikér nebo podolog.

 

Další informace získáte u nás nebo na www.profi-pedikura.cz